سفارش تبلیغ
صبا ویژن
روایــت فجـــر

بارالها ! ... می دانم برترین توشه رهرو به سوی تو، اراده استوار و فروتنی یاری خواهانه است و اینک، قلبم با اراده ای استوار و فروتنی متواضعانه با تو رازگویی می کند . [امام صادق علیه السلام ـ در دعایش هنگام رفتن نزد منصور، خلیفه عبّاسی ـ]

فهرست

جمهوری اسلامی ایران

خـانه

 RSS 

شناسنامه

روزانه

ارزان پیروز نشدیم [29]
هفتاد میلیون لباس شخصی [36]
فتنه گران با اسلام مخالف هستند [32]
چه کسی دروغ می گوید [34]
منافقین عاشورا را شناسایی کنید [92]
یک دو سه [70]
نامحرمانه [172]
روایت‏های آسمانی [254]
عضو شوید [152]
@جدید@ وبلاگ گروهی بصیرت [239]
دینی بلاگ هک شد [165]
# داستان ویزای بهشت (نسخه اصلی) [289]
جنگ‏های صلیبی در راه است [266]
قلم رنجه [289]
نیش و نوش - جامی از فرهنگ - باز هم امیر عباس [362]
[آرشیو(21)]

دوستان

جامی از فرهنگ
قلم رنجه
وبلاگی برای تمام فصول
خلبان (محمد امین کوچولوی بزرگ)
پاک مردان
فتح المبین
مرکز اطلاع رسانی فلسطین
عاقبت آن سوار می‏آید
زن نوشت
وبلاگ گروهی بصیرت
وبلاگ گروهی بسیج
یک دو سه


لوگوی این وبلاگ

غلط زیادی پاپ، رهبر ارجمند مسیحیان جنگ طلب جهان - روایــت فجـــر

کجایید ای شهیدان خدایی؟!

لینک مستقیم به مطلب غلط زیادی پاپ، رهبر ارجمند مسیحیان جنگ طلب جهان

 

1-      هر چه می خواهم سکوت کنم و چیزی ننویسم، نمی شود. این بار حضرت رهبر واتیکان نشین کاتولیک ها مجبورم کرد تا کار و زندگی را رها کنم و چند خط بنویسم.

2-      پیش از هر گونه توضیحی عرض سلام دارم به پیشگاه حضرت عیسی(ع) که زنده است و چه بسا از یاران و نزدیکان حضرت حجت (عجل الله فرجه الشریف) باشد. و به ایشان به دلیل تحریف دین مسیحیت و پیروانی ناآگاه تسلیت عرض می کنم.

3-      آنچه مسلم است یک نظریه ی ظالمانه و انحرافی زنجیره ای در باره ی دین مبین اسلام وجود دارد. سردمدار این نظریه دولت آمریکاست و هم پیمان اصلی اش رژیم صهیونیستی است. گروهک تروریستی القاعده و بن لادن هم سعی دارند که همین نظریه را در عمل به اثبات برسانند. جلوتر که می آییم بر می خوریم به کشورهای اروپایی ای که هر کدام با درصدهای مختلف به این نظریه ی دروغین و انحرافی چنگ می زنند. متأسفانه برخی حکام خود فروخته ی عرب نیز آب به همین آسیاب می ریزند. در این هم نوایی اصحاب نار ، رازی هست که امیدوارم مخاطب خود به آن برسد.

4-      رژیم صهیونیستی ثابت کرد که به عنوان بازوی استعمار به شهرک واتیکان نیز تسلط کافی دارد و یکی از عناصر ناشناخته ی خود را به جمع کشیشان عالی رتبه نفوذ داده است و البته این عنصر دیگر سوخت و تاریخ مصرفش تمام شد، بنابراین اگر تا یکی دو سال دیگر شاهد بودید که به سرنوشت پاپ قبلی دچار شد، اصلاً تعجب نکنید.

5-      اینکه پاپ بندیکت شانزدهم در مورد اسلام گفته است فکر جهاد در اسلام، ناشی از خشونت است و مغایر با روش الهی و دور از منطق است»، تنها دو پیام دارد: الف – اطلاعات پاپ در مورد دین مبین اسلام ناقص است و او واقعاً نمی فهمد که فلسفه ی جهاد آزادگی بشریت و مبارزه با ظلم و بی عدالتی و دفاع در برابر تجاوز است! این فرض خود به خود منتفی است و نمی توان رهبر کا تول یک های  جهان را این همه نادان و احمق فرض کرد! ب – وقتی قبول کنیم که پاپ احمق نیست و اطلاعاتش از دین رحمت کافی است، به این نتیجه می رسیم که همگامی پاپ با القاعده ، سران ستمگر و جنگ افروز کاخ سفید و رژیم صهیونیستی اتفاقی نیست و این پیوند شیطانی است. از این رو بار دیگر ضمن پوزش از ساحت حضرت عیسی (ع) برای مسیحیان جهان تأسف می خوریم.

6-      کم کم سخنان جورج دبلیو بوش ، مبنی بر صلیبی بودن جنگ های اخیر به اثبات می رسد. مدعیان مسیحیت برای یک جنگ همه جانبه با اسلام مهیا می شوند و با زیر سؤال بردن فلسفه ی جهاد دست پیش گرفته اند. با نگاهی به جنگ های جهان به ویژه در سال های اخیر، به روشنی می توان دریافت که متجاوزین و رهبران جنگ طلب دنیا، خود را مسیحی می دانند. از طرفی گروهک های مسلمان نما مثل القاعده را نیز تولید می کنند!

7-      زنگ خطر برای علمای جهان اسلام هم به صدا در آمد. در سال های گذشته دانشمندان اسلامی با کتمان واقعیت ها سعی در هم زیستی فکری با مسیحیت داشته اند. وقت آن رسیده است که میانِ مسیحیت راستین، با پیامبری بنده ای صالح، به نام مسیح بن مریم (ع)، و مسیحیت تحریف شده ای که حضرت عیسی (ع) را مرده می پندارد تفاوت قائل شد و از تبیین عقاید صحیح چشم پوشی نکرد.


سه شنبه 85/6/28 - 6:0 عصر - نویسنده: امیر عباس لینک یادداشت
کلمات کلیدی ادبیات پایداری سخن شما ()

به نام خدا

غلط زیادی پاپ، رهبر ارجمند مسیحیان جنگ طلب جهان - روایــت فجـــر

امیر عباس
فکر می‏کنم در زمینه‏ی تخصصی‏ام کارهای زیادی هست که باید انجام بدهم و هنوز کارم را آغاز نشده می‏دانم. با این امید زندگی می‏کنم که در آینده طرح‏های بی‏شمار ادبی و فرهنگی خود را به نتیجه برسانم.

آمار بازدید

امروز دوشنبه 100 فروردین 23

امروز: 39 بازدید
دیروز: 82 بازدید
مجموع: 210345 بازدیددر همین وبلاگ

زمانی برای گذر کردن
[عناوین آرشیوشده]

آرشیو

نوروز 63 در خط مقدم جبهه
داستان و داستان نویسی
اشخاص و سرداران
به قلم دو دوست
امام خمینی
عملیات ها
نخستین اعزام
مقاله ها
گوناگون
حرف دل
خاطرات
عکس
شعر
جهان اسلام

آرشیو موضوعی

ادبیات پایداری[127] . عکس[6] . حزب الله . شهادت . صهیونیزم .

خبرنامه

 

امروزدوشنبه 100 فروردین 23 - بازدید دیروز 82 - بازدید امروز 39 - بازدید کل 210345